Planet Fear -premiera

die krupps

1.02.19 odbyła się długo oczekiwana premiera Planet Fear – pierwszego albumu Die Klute, wydanego przez Cleopatra Records. Promowany singlem ’It’s all in vain' album 'Planet Fear' składa się 12 utworów:

1. If I Die
2. Out Of Control
3. The Hangman
4. Rich Kid Loser
5. For Nothing
6. Human Error
7. It’s All In Vain
8. Born For A Cause
9. Infectious
10. Push The Limit
11. She Watch Channel Zero?!
12. MOFO

Przy zakupie albumu w formacie CD dostajemy dostęp do streamingu w aplikacji Bandcamp, a także możliwość pobrania wysokiej jakości mp3, flac i innych. Planet Fear w formie fizycznej zakupić można m.in. w sklepie Cleopatra Records.
Zastanawialiśmy się co powstanie, gdy swoje siły połączą trzej muzycy bardzo dobrze znani w świecie muzyki industrialnej. Czy będzie to połączenie tego co najlepsze z Die Krupps, Leæther Strip oraz Fear Factory? Projekt nieoficjalne nazywano „Industrial Supergroup” dlatego oczekiwania co do tego albumu były duże. 
Po pierwszym odsłuchaniu, myślimy że fani muzyki industrialnej nie zawiodą się! Album jest bardzo energetyczny i intensywny, a Claus Larsen, Jürgen Engler oraz Dino Cazares zebrali w jedną spójną całość to, co dla nich najbardziej charakterystyczne w muzyce.

Zapraszamy do odsłuchania albumu i dzielenia się opiniami!

– link do serwisu bandcamp
https://dieklute.bandcamp.com/album/planet-fear
– link do albumu w serwisie Spotify:
https://open.spotify.com/album/27QVZ7spxOeDiWzmfCZlRI

Serdeczne podziękowania dla Amboss za wszystkie informacje!