Wszystko o Maskenball

hamatom

W tym poście znajdziecie wszystko o Maskenball od Hämatom. Ta nazwa odnosi się nie tylko do nadchodzącego albumu z okazji 15 lecia istnienia zespołu, ale także jubileuszowego festiwalu na którym zagrają takie gwiazdy jak Eisbrecher czy Fiddlers Green. Jednakże zacznijmy od albumu. Maskenball składać się będzie z 16 piosenek: 4 remasterów, 4 nowych utworów, oraz 8 coverów – 4 anglojęzycznych i 4 niemieckojęzycznych. Jest on dostępny już w przedsprzedaży również w EMP. Dostępne są dwie wersje:

Limited Freak Box zawierający CD, DVD z nagraniem koncertu z praskiego Forum Karlin oraz gadżetami takimi jak np. flaga: >> Amazon

Oraz regularny Digipack: >> EMP

Aby trzymać swoich fanów w nieustannym napięciu, zespół każdego 15 dnia miesiąca prezentuje nowe informacje dotyczące albumu a także promujące go single. Wiemy również, że część coverów powstała we współpracy z takimi legendami niemieckiej sceny muzycznej jak Alex Wesselsky (Eisbrecher), Micha Rhein (In Extremo) oraz Hansi Kursch (Blind Guardian). Możemy Wam też zdradzić, że nie będzie żadnego duetu z kobietą, choć brano pod uwagę współpracę z Doro. Poniżej możecie zobaczyć co zaprezentowano do tej pory:

A już 15.08.19 czeka nas kolejna niespodzianka!

Jeśli zaś chodzi o koncert jubileuszowy to odbędzie się on już 31.08.19 w Gelsenkirchen. Będzie miał on formę festiwalu a headlinerem jest oczywiście nie kto inny jak sam Hämatom. Oprócz niego na scenie wystąpią: Eisbrecher, Fiddlers Green, Serum114, Fernando Express, apRon (jeden z ostatnich występów Tilla Herence) oraz Kaizaa na Warm-up Show.

Bilety dostępne są >>TUTAJ<<