Z wizytą w Rammstein Shop

rammstein

Koncert Rammstein w Pradze zapisał się w historii nie tylko ze względu na dwudniowe show, ale także ze względu na otwarcie w mieście tymczasowego Rammstein Shop. Zespół zadbał, by fani nie nudzili się już podczas poszukiwania sklepu zostawiając namalowane logo na chodnikach i banerach, wskazując tym samym drogę.  

Rammstein Shop

 Oprócz zakupu merchandise jaki dostępny jest online, fani mogli oglądać w nim rekwizyty używane przez zespół na scenie. Większości można było również dotknąć czy zrobić zdjęcie. Największą popularnością cieszyły się jednak skrzydła używane podczas utworu Engel podczas poprzedniej trasy. Ludzie chętnie z nimi pozowali czując się przez chwilę jak członek ulubionego zespołu:

Rammstein Shop

Duże wrażenie robiły także wystawione miotacze ognia:

Rammstein Shop

Elementy strojów scenicznych znajdowały się w szklanych gablotkach a wśród nich takie drobiazgi jak maska z Feuer Frei:

Rammstein Shop

kamizelka z Zerstören:

Rammstein Shop

a także fragmenty stroju z Rammlied:

Rammstein Shop

Oprócz tego zobaczyć można było gitarę R.Z.K 

Rammstein Shop

oraz laleczkę używaną podczas Wiener Blut i wiadro z Ich tut dir weh:

Rammstein Shop

Pomimo obecności kilku stoisk z oficjalnym merchandise pod samym stadionem, ludzie bardzo chętnie odwiedzali Rammstein Shop. Nie przeszkadzał im także fakt, iż został on otwarty w dość oddalonej od Eden Areny dzielnicy. Zdecydowanie zachęcamy Was do odwiedzin tego miejsca! Następna okazja już 22-23.08 w Wiedniu oraz regularnie w Berlinie. 

Link do zdjęć:
https://photos.app.goo.gl/MQ3xYhej5WzXrjr38