Hämatom – Live from Zombieland

hamatom

31 października muzycy Hämatom postanowili umilić wieczór wszystkim fanom i zaprezentowali kolejny pełnometrażowy koncert na Youtube. Nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem, że tym razem tematem był miks pandemii i Halloween – stąd też nazwa „Live from Zombieland”.

Podczas transmisji mogliśmy obserwować członków zespołu na tle zniszczonego miasta, otoczonych przez żądnych krwi zombie. Oprócz samej scenerii na uwagę zdecydowanie zasługiwała tematyczna maska Westa – złowieszcza dynia z uśmiechem rodem z horrorów, akustyczna wersja utworu „Alte Liebe rostet nicht” wygrywana na pianinie przez jednego z zombie; oraz utwór „Behind the mask” zagrany wraz z zespołem Dymytry.

Setlista składała się zarówno ze starych, dobrze znanych kawałków jak i utworów z zaprezentowanej latem EPki #FCKCRN. Poniżej znajdziecie pełny spis oraz kilka klatek z koncertu.

1. All you need is love
2. Säulen des Wahnsinns
3. Kids
4. #FCKCRN
5. Ich weiss
6. Ich hasse dich zu lieben
7. Wir sind keine Band
8. Alte Liebe rostet nicht – Akustik
9. Moerder
10. Teufelsweib
11. Fick das System
12. Behind the mask
13. Todesmarsch
14. Wir sind Gott
15. Bleib in der Schule
16. Halli Galli drecksau Party
17. Zombieland

A tutaj macie pełny, profesjonalny zapis koncertu:

Z radością obserwujemy jak bardzo aktywny pozostaje Hämatom w tym tak ciężkim czasie. Dziękujemy za serce włożone w te wszystkie akcje, które przywracają nam choć na chwilę uśmiechy na usta i przywołują tak wiele wspomnień sprzed pandemii.